Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - Ma Gezofsh Jelekun Prej Ari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

O se jalla u shemshi
O lal flet pa brudes
O se po vjen aj djali
O tuj tuj kendu rruges

E ma gezosh o mi lal
Jelekun prej artit x2

O ta ka pru o mi shpirto
Ky beqari x2

O m'i gezofsh o mi lal
Kepucet me tak e x2

O kur m'i vesh o mi goc
Ç'me bon merak e x2

E he i je


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Merita Halili - Ma Gezofsh Jelekun Prej Ari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Gezofsh Jelekun Prej Ari".
3. Video është e këngës "Ma Gezofsh Jelekun Prej Ari", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:


Komente 0