Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Latifi - Paska Qen Kismet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  9

Paska Qenë Kismet Ne Dy Me U Nda
Paska Qenë Kismet Kurrë Ma Mos Me U Pa
Ma Le Lotin Ne Sy Veq Për Një Gabim
Koha Si Shëron Dotë Dhimbjet E Shpirtit Tim

Edhe Njëherë Zemra Të Kërkoj
U Bë Një Kohë Që Më S'të Takoj
E Mua Koha Plaget S'mi Shëroj
Sytë Janë Msu Me Ty
Për Ty Po Lotojnë
Edhe Njëherë U Dogja Me T'pa
E Pranoj Mall Kam, Shumë Mall
Thellë Në Shpirtin Tim
E Di Që Unë Kam Faj
Shum Jamë Hy N'gjynah
Kur Zemrën Ta Kam Vra...
Per Një Gabim Që I Rash Pishman
Ti Nuk Me Fale Vendose Mem Lanë

3x
Paska Qenë Kismet Ne Dy Me U Nda
Paska Qenë Kismet Kurrë Ma Mos Me U Pa
Ma Le Lotin Ne Sy Veq Për Një Gabim
Koha Si Shëron Dotë Dhimbjet E Shpirtit Tim
Merita Latifi
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/05/2020
Muzika: Valon Biba
Teksti: Valon Biba
Orkestrimi: Artan Mezini (Arti Rec)


Merita Latifi - Paska Qen Kismet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Paska Qen Kismet".
3. Video është e këngës "Paska Qen Kismet", por nuk këndohet nga Merita Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Latifi:


Komente 0