Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Latifi - Qenke Veshur Me Te Bardha Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


o qenke veshur o me te bardha

hajde ja ke Lala oooooo
o qenke veshur o me te bardha
hajde ja ke Lala oooooo

hajde ja ke Lala oooooo

dal Lala perpara ooooooo
hajde ja ke Lala oooooo
dal Lala perpara ooooooo

o qenke veshur o me te verdha

hajde ja ke Lala oooooo
o qenke veshur o me te verdha
hajde ja ke Lala oooooo

hajde ja ke Lala oooooo

dal Lala perpara ooooooo
hajde ja ke Lala oooooo
dal Lala perpara ooooooo

o qenke veshur o me jeshile
hajde ja ke Lala oooooo
o qenke veshur o me jeshile
hajde ja ke Lala oooooo

hajde ja ke Lala oooooo

dal Lala perpara ooooooo
hajde ja ke Lala oooooo

dal Lala perpara ooooooo


Merita Latifi - Qenke Veshur Me Te Bardha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qenke Veshur Me Te Bardha".
3. Video është e këngës "Qenke Veshur Me Te Bardha", por nuk këndohet nga Merita Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Latifi:


Komente 0