Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Merks - Who You Talking To  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

15/05/2009

2009-05-15T22:06:42+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Who You Talking To" kënduar nga Merks.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Merks:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet