Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merks & Brandish - Kur T'doni  (Feat. Artzact)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/12/2016

2016-12-20T16:00:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur T'doni" kënduar nga Merks & Brandish.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Merks & Brandish i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Merks:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet