Më mbaj mend (për 1 muaj)

Metamorf

Metamorf
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
Këndon kryesisht: rock

Metamorf është grup artistësh. Në Prill 2006, Metamorph marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Instikti Kolektiv Centrifugal".

Në Maj 2007, Metamorf marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Rruga E Vertete Dhe Jeta".

Në Maj 2008, Metamorf marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Lumenjte E Jetes".

Në Maj 2009, Metamorf marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Epoka E Mjegullnajave".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0