Më mbaj mend (për 1 muaj)

Metila's MFE

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Metila's MFE është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 6 Qershor 2019, Metila's MFE publikojnë videoklipin "Me Pëlqen"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hepsy Junior

Picirruket

Grupi I Femijeve Kromatika

Fantastico Band

Xixëllonjat

Grupi 3D

Thuthuruket

Hakerat

Boom Team

Turgut Ozal College

Tags: Metila's Mfe


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet