Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mevli & Aventurat E Julit - X5-Se Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  17

[Aventurat E Julit:]
Hajde peshk i fresket!
koc, levrek, midhje, karkaleca, kallamare, oktapod, vota, peshk i fresket

Mami jot s'e di
qe ti s'je ne shtepi
ne oren 12
ti zbret nga ballkoni
po ta merte vesh
do i binte tensioni
se vajza e saj cdo nat
bredh me nje flok gjat

Babi jot s'e di
se ti tani je rritur
ato qe bente mami
ti ja ke kaluar
i ke ikur nga duart
prandaj po bredh me mua
po ta merje vesh o i zi
do me shtypje me taksi

[REF. Mevli 2x:]
Vajza po do me dale
naze jo nuk paske
jo mos pyet i babin
x5 pasht pallatit

[Aventurat E Julit:]
Vajza jote zoti vejrr
Bredh me mua ne cdo ferr
jo mos qaj e mos bej namin
se ka ngjar njelloj me mamin

Vajza juaj zonja vejrr
bredh me mua e ca te tjer
e kur s'jam une ne Shqiperi
me sa bredh jo nuk e di
1+1=2 ti njihesh ne gjithe Shqiperin
nga Vermoshi ne Konispol
qe te gjithe te kan ber gol
1+1=2 dhe ti njihesh ne gjithe Shqiperin
nga Vermoshi ne Konispol
qe te gjithe te kan ber gol
(golasooo)

[REF. Mevli 2x:]
Vajza po do me dale
naze jo nuk paske
jo mos pyet i babin
x5 pasht pallatit


Ky tekst u dërgua nga eriselda_hz

Mevli & Aventurat E Julit - X5-Se
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "X5-Se".
3. Video është e këngës "X5-Se", por nuk këndohet nga Mevli & Aventurat E Julit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

3
12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mevlan Shaba:


Komente 3