Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

MGH - Skit 2010
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skit 2010".
3. Video është e këngës "Skit 2010", por nuk këndohet nga MGH.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

MGH - Skit 2010  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/06/2010

2010-06-05T04:59:13+00:00Yeah Yeah YEah MGh Tiga ah boszrecords ah ah hajde ngoje Yeahh MG shqipatri mu ka qu kari kqyre ky cari u bo i pari se na mohojna na posedojna shoq kjo loj osht e jonja me dy krena kjo shqiponja kosova na po thojna mane nmend o gjimt e nanes se na kurr s"mbraojna mbarojna une jom trimi mendekimi rakin tye nfyt ty ta shtini ju doni bela o pidha tnones hej sel hajdeni mir se vini une jom ademi azem galica prej presheve nga drenica jam tifozi mitrolozi une tye pluma tsosi MAthe Fucker Yeahh Was Kindap MGh ktu Boszrecords


Ky tekst u dërgua nga Black-buster
Më Shumë Këngë Nga MGH:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë