Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mhill Krasniqi & Grupi Bijte E Marash Krasniqit - Fjala Ime Eshte Kenga
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjala Ime Eshte Kenga".
3. Video është e këngës "Fjala Ime Eshte Kenga", por nuk këndohet nga Mhill Krasniqi & Grupi Bijte E Marash Krasniqit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mhill Krasniqi & Grupi Bijte E Marash Krasniqit - Fjala Ime Eshte Kenga Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kur Kendoj, Me Lendon Zemra"

Komente

Asnjë Koment

27/05/2014

2014-05-27T18:05:16+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fjala Ime Eshte Kenga" kënduar nga Mhill Krasniqi & Grupi Bijte E Marash Krasniqit.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Poni. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Fjale moj e embel fjale
si burrim qe rrjedh ngadale
kur bie ne buzen time
e te bej keng me ligjerime x 2

Kur kendoj me kendon zemra
fjala ime eshte kenga
kengen time kur degjoni
pini vere dhe dashuroni x 2

kenga ka halle te renda
jo une kurre jo nuk u tremba
sikur dhe nje here tja nisja
o vetem keng moj dot qendisja x 2

Kur kendoj me kendon zemra
fjala ime eshte kenga
kengen time kur degjoni
pini vere dhe dashuroni x 2

nuk e le per gjysem endrren
prandaj mos ma vrisni kengen
kengen do ta le ne breza
o te bardhen se ngjit e zezaMë Shumë Këngë Nga Mhill Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë