Më mbaj mend (për 1 muaj)

Michel De Montaigne

STORY

Kartolina 59

    Shtyp foton për ta zmadhuar dhe rishtype për ta mbyllur.
    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
    Shiko më shumë