Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miga Hysi & Gëzim Çela - Ditë E Lumtur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Atë ditë lëndinës djali një tufë lule mblodhi
dhe për në fakultet me emocion nxitoi
mes shoqesh të gëzuar vajzën e takoi
prehrin plot me lule ja mbuloi.

Kish dhënë provimin vajza dhe djaloshi priste
ndaj plot me dashuri atë, ajo takoi
tek ndjenin zemra zemrën që aq pran i fliste
zemra hapi krahët fluturoi.

Çelën lulet në sytë e saj
çelën ëndrrat nga lumturia
zuri vendin në sytë e saj
dashuria.
Çelën lulet në sytë e saj
çelën ëndrrat nga lumturia
zuri vendin në sytë e saj
kaltërsia.


Ky tekst u dërgua nga Arjana

Miga Hysi & Gëzim Çela - Ditë E Lumtur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditë E Lumtur".
3. Video është e këngës "Ditë E Lumtur", por nuk këndohet nga Miga Hysi & Gëzim Çela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Miga Hysi:


Komente 0