Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miga Hysi - Një Ditë Që Mbetet Në Kujtesë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Gjumi s'vjen qe te mbyll syte e mi
mezi pres te cel agimi i ri
Bej cudi sesa shpejt u rita une
shok e miq do kem edhe me shume

Do desha ky mengjes te vije sa me shpejt
se dita e pare ne pune me theret
Diten nis une e gezuar zemer zjarr
vijne zera dhe me sjellin nga c'do ane

Urimi i bardhe me ben me krahe
me fjalen e ngrohte Pune te mbare
Pune te mbare me urojne
ne jete une hyj zemer ngrohte

Dyert hap kjo uzina jone e re
ne kto cast sa fort zemra po me reh
Bej cudi sesa shpejt u rita une
shok e miq do kem edhe me shume


Ky tekst u dërgua nga Alma Bezhani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Miga Hysi - Një Ditë Që Mbetet Në Kujtesë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Ditë Që Mbetet Në Kujtesë".
3. Video është e këngës "Një Ditë Që Mbetet Në Kujtesë", por nuk këndohet nga Miga Hysi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Miga Hysi:


Komente 0