A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Migena Rinxhi
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Age:
  • 24
  • Birthday:
  • 20 May 1995
  • Zodiac sign:
  • ♉ Demi
Choose star rating

Rating:  3.4 / Votes cast:  20
Music genres: Pop Modern Traditional

Migena Rinxhi is a singer. Migena eshte nje kengetare e pelqyer ne diaspore, po ashtu dhe ne Shqiperi. Ajo ka filluar te kendoje qe ne moshen 15 vjece sepse e ka patur gjthmone pasion kendimin.

Më datë 29 Dhjetor 2016, Migena Rinxhi publikon videoklipin "Te Kam Perjete". Muzika e këngës u punua nga Edi Balili, teksti u shkrua nga Armand Trebicka, ndërsa për orkestrimin u kujdes Edi Balili. Videoklipi u prodhua nga Max Production.

Më datë 14 Nëntor 2017, Migena Rinxhi publikon videoklipin "Zjarr E Bojna". Teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga Jehona.

Më datë 2 Tetor 2018, Migena Rinxhi publikon videoklipin "Era E Parfumit". Teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga Chill Pro.

Në vitin 2019, Migena Rinxhi publikon albumin "Era E Parfumit".

Më datë 9 Prill 2019, Migena Rinxhi publikon videoklipin "Mori Fund". Muzika e këngës u punua nga Valter Beqo, ndërsa teksti u shkrua nga Armand Trebicka. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 31 Maj 2019, Migena Rinxhi publikon videoklipin "Virus", në bashkëpunim me Xhetën. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Instagram

Account

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019