A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Migena Rinxhi - Te Kam Perjete


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/12/2016

2016-12-29T18:00:00

Lyrics:

Armand Trebicka

Music & Arrangement:

Edi Balili

Video Production:

MAX Production

Song from the album:

"Era E Parfumit"


Sa here fryn era mbi xham
Sa here vetem pa ty jam
Me merr zemer prej vetmise
Mos I jep fund dashurise

Ref.:
Te kam perjete, te kam perjete
Moj dashnia me sherbet
Te kam dasht qe ne fillim
Vetem ty o shpirti im

Pa ty ajri me mungon
Prej vetes pse me largon
Me ti fal zoti dy jete
Prap si une nuk ke me gjet

Ref.:
Te kam perjete, te kam perjete
Moj dashnia me sherbet
Te kam dasht qe ne fillim
Vetem ty o shpirti im

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019