A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Migena Rinxhi - Dashnia Dashnia


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/11/2018

2018-11-30T21:53:46

Song from the album:

"Era E Parfumit"


Rrotullohen zemrat Sa her takohen,
Kur të flas për dore,ndjenjat s'durohen
Kur je afer meje,Dridhem e dridhem
Fjalët nuk të dalin
sikur nyje lidhen

Ref# 2x
Dashnia dashnia zemren ma kalli
Sot për ty, sot për ty
Më morri malli


Ti m'ke bo për vete
Me fjalët e tua
Ëmbël si sherbeti
Sa mir i thua

Kur je afër meje
Dridhem e dridhem
Fjalët nuk të dalin
Sikur nyje lidhen

Ref#2x

Dashnia dashnia zemren ma kalli
Sot për ty,sot per ty
Më morri malli

Dashnia dashnia fjalët mi ndali
Zemren ty zemren ty
Krejt po ta fali


Lyrics submited by EdonaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019