A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Migena Rinxhi - Dhandrri Ma I Miri


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/01/2019

2019-01-10T10:03:51

Song from the album:

"Era E Parfumit"Sorry, this song lyrics is not yet available "Dhandrri Ma I Miri" sung by Migena Rinxhi.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Dhandrri Ma I Miri".
The music video from Migena Rinxhi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019