Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mihrije Braha & Naim Abazi - Rob I Dashurise

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rob I Dashurise".
3. Video është e këngës "Rob I Dashurise", por nuk këndohet nga Mihrije Braha & Naim Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mihrije Braha & Naim Abazi - Rob I Dashurise  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Naim Abazi

23/05/2012

2012-05-23T14:04:12+00:00MIHRIJA:

Flokt e art gojen mjalt
pyesin ku i gjen
kur te shohin se shkelqen 2(x)

Ku esht aj burim
cilin cilin uj e pin
cili esht drithi qe
ushqeu shpirtin tim

Le te pyesin
se pyetja z'besdis
haptas do te pergjigjem
un jam robi dashuris

Bukuria,bukuria
vjen nga dashuria aaaaa
esht e embel roberia
po robroi dashuriiiaa

Zemer t'mir
jet te lir
pyesin kush dhuron
kur t'shohin se rrezaton 2(x)

Ku esht aj burim
cilin cilin uj e pin
cili esht drithi qe
ushqeu shpirtin tim

Le te pyesin
se pyetja z'besdis
haptas do te pergjigjem
un jam robi dashuris

Bukuria,bukuria
vjen nga dashuria aaaa
esht e embel roberia
po robroi dashuriiiia

NAIMI:

oooooo dashuriiiii ooooo dashuriiiiiiiii
oooooo roberiiiiiiii ooooo roberiiiiiiiii

Bukuria,bukuria
vjen nga dashuria aaaaa
esht e embel roberia
po robroi dashuriiiia

MIHRIJA:

Bukuria,bukuria
vjen nga dashuria aaaa
esht e embel roberia
po robroi dashuria.


Ky tekst u dërgua nga Mira
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet