Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha - Ani Mori Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

2x ani mori nuse ani qafgastare ani mori nuse ani qafgastare ani a don rruze ani a don pare ani a don rruze ani a don pare .As nuk due rruze as nuk due pare as nuk due rruze as nuk due pare veq e due djalin t vesht mir me cigare v eq be due djalin t vesht mir me cigare


Ky tekst u dërgua nga ElsaMihrije Braha
Publikimi: 01/12/2006
Orkestrimi: Andin Randobrava


Mihrije Braha - Ani Mori Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Mori Nuse".
3. Video është e këngës "Ani Mori Nuse", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:


Komente 0