Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Mihrije Braha - Nga Ëndrra Në Ëndërr


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Muzika:

Andin Randobrava

Teksti:

Avni Qahili

Këngë e albumit:

"Eja"

Pjesëmarrëse në

Festivali i 41-të në RTSH
Nga endrra ne enderr vjen dhe me sjelle magjine
agimi per te gjithe ju zbardhe e mua me sjelle erresire
do ti jap e do ti kthej zot me jep fuqi
Lumturi nga ti skerkoj mjaft une mbajta zi per ty.
Do tshkoj udhetoj e fluturoj
edhe pas djellit do te kerkoj
e do ta them e kam nevoje me dashuri nuk behet loje
ste kerkoj o jo meshire e s'kam me force me o jooooooooo
Do te kendoj dote vallezoj,
jeten ta jetoj
lozonjare jam
genjeshtare sjam
jeten borgj nuk ta kame.


Ky tekst u dërgua nga asim hoxha prishtine
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...