Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mihrije Braha - Hajt Moj Nanë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajt Moj Nanë".
3. Video është e këngës "Hajt Moj Nanë", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mihrije Braha - Hajt Moj Nanë  (Feat. Naim Abazi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"Eja Ne Prishtine"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Naim Abazi

01/12/1998

1998-11-30T23:00:00+00:00Hajt mos nane se mi lujte ment e , kur po me thu e mos m'le vet e
jam merzitshem e jam per ngut e o ma ka lujt o djali kapuçin.
Mori çik o me syte e zi e fort marak o jam ba ne ty e , fort marak o jam ba ne ty e o me te thirr n'emen emnin s'ta di e
me t'thirr nemen mnin s'ta di e o me t'lyp n'shpi çik nuk osht mahi e .
lypem djal o dert mos ki e o thirrem n'emen dada hajrije ( Mihrije)
kur t'bashkohemi na te dy e do t'na knojn bylbylat mbi krye e
ni bylbylat sa mir kendojn e
te lumt na per shiqi shojn o mor o hej.


Ky tekst u dërgua nga Agron
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet