Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha - Mos Na I Helmoni Fëmijët Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

kush na i vrau na i helmoi na burgosi na i shkrumoni na e zune driten e diellit na i helmuan fmit e djepi Naten serbi na i helmoi Mijra fmi o na i shkatrroi..2x
Mos provoni fmit tna i tutni se nje popull n'burg se futni..nje dite fmive u vie dita ee nkosov agoi REPUBLIKA 2x


Ky tekst u dërgua nga Bardha


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mihrije Braha - Mos Na I Helmoni Fëmijët
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Na I Helmoni Fëmijët".
3. Video është e këngës "Mos Na I Helmoni Fëmijët", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:


Komente 0