Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mik - Asnjiher  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Young Shqipe"

Komente

Asnjë Koment

03/10/2019

2019-10-03T11:56:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Asnjiher" kënduar nga Mik.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mik i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mik:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet