A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Mikea - Insta


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/05/2019

2019-05-14T11:49:34

Muzika:

Joniad Banushi

Video Produksioni:

DArt ChannelNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Insta" kënduar nga Mikea.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Insta".
Videoklipi nga Mikea i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Elgit Doda. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

E pashe ne insta
Nje like ne foto s'eshte e gjitha
Fiksim me shume mu bo ta kisha
Si nje bugati djeg ajo

Buza bukur trupi s
E don shum ti kur e bon
Eshte perfekte nuk shikon
Si ajo jo jo

Nuk kerkoj un pak
E di mir se ca so kap
Vec po pres un nje hap
Nga ajo jo jo

Ref:
E bona nje selfi
Ja bona nje belfi
E boni nje selfi
Edhe nje belfi

Ne foto check in
Te i njejti club
E bom ne selfin
Follow i nisa kur pash belfin
40 k direk ajo

Buza bukur trupi s
E don shum ti kur e bon
Eshte perfekte nuk shikon
Si ajo jo jo

Nuk kerkoj une pak
E di mir se ca so kap
Vec po pres une nje hap
Nga ajo jo jo

Ref:
E bona nje selfi
Ja bona nje belfi
E boni nje selfi
Edhe nje belfi

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019