Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Mikel Elmazi - Love U  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/06/2019

2019-06-03T18:29:23+00:00

Muzika:

Mikel ElmaziKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Love U" kënduar nga Mikel Elmazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mikel Elmazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xhemi Nokshiqi Muzai. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

IM THINKING OF YOU
IN MY SLEEPINESS TONIGHT
WHEN I SAY I LOVE YOU
PLEASE BE BY MY SIDE

BABY CAN YOU FEEL ME
WHEN I'M LOOKING IN YOUR EYES
IN MEMORY OF YOUR SONG
I GIVE MY LOVE TONIGHT

I LOVE YOU, I LOVE YOU, I LOVE YOU
WITH ALL MY HEART
FOREVER FOREVER TOGETHER
AND NEVER TO PART
I LOVE JOU,I LOVE JOU, I LOVE JOU
WITH ALL MY HEART..
FOREVER TOGETHER FOREVER TOGETHER
AND NEVER TO PART..

MY LOVE ITS SO DEEP
MY LOVE ITS SO TRUE
IT WILL NEVER FADE
DO YOU LOVE ME TO

BABY CAN YOU FEEL ME
WHEN I'M LOOKING IN YOUR EYES
IN MEMORY OF YOUR SONG
I GIVE MY LOVE TONIGHT

I LOVE YOU, I LOVE YOU, I LOVE YOU
WITH ALL MY HEART
FOREVER FOREVER TOGETHER
AND NEVER TO PART

I LOVE U, I LOVE U, I LOVE U
WITH ALL MY HEART
FOREVER FOREVER TOGETHER
AND NEVER TO PART.Më Shumë Këngë Nga Mikel Elmazi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet