Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mikel Elmazi - Sa Shume Te Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Shume Te Dua".
3. Video është e këngës "Sa Shume Te Dua", por nuk këndohet nga Mikel Elmazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mikel Elmazi - Sa Shume Te Dua  (Feat. Geni Nishtulla)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Teksti:

Geni Nishtulla

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Mikel Elmazi

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Geni Nishtulla

30/10/2019

2019-10-30T18:00:06+00:00Sa shum e dua jo nuk e besoj
Mendjen dhe shpirtin ma ka marr ajo 2X
Nga zemra se largoj
Shum e dashuroj
Me tjeter jo se ndrroj

Dashuri dashuri je vetem ti
Syt e mi si syt e tu te zi
Kur shihemi ne sy 2X
Kuptojm qe ka dashni
Asteri mou Sagapou poli

Se di pse ajo zemren ma vret
Kur "I BUKRI IM" me therret
E du e dua shum ate 2X
Dalngadal per ate po tretem

Dashuri dashuri je vetem ti
Syt e mi si syt e tu te zi
Kur shihemi ne sy 2X
Kuptojm qe ka dashni
Asteri mou Sagapou poli


Ky tekst u dërgua nga __SAMANTAA__
Më Shumë Këngë Nga Mikel Elmazi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet