Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mikel Rapaj - C'u Ngrita Me Nate Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Cu ngrita me nate
Vajta te burimi
Lava syt e zez
Me uj trendafili

Cme humbi unaza
Me gur xhevair
Mos me qaj moj bije
Se ta blen bandilli

E kishe serma
Ta blej moj prej florir
Mos qaj moj bije se ta blen
BabdilliPublikimi: 04/01/2022
Orkestroi: Ervis Rrapaj


Mikel Rapaj - C'u Ngrita Me Nate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "C'u Ngrita Me Nate".
3. Video është e këngës "C'u Ngrita Me Nate", por nuk këndohet nga Mikel Rapaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mikel Rapaj:


Komente 0