A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mikrofoni I Artë 2006

TV/Radio: Vizion+ / Radio +2

Çmimi I Parë
Greta Koci "Hajde Thuaji Djalit"

“Çmimi radio Hit +2” – G-Bani Feat. Crazy Girl Me Këngën “të Dua”
Çmimi I Diskografisë Kastro Zizo Dhe Rozana Radi Me Këngën “meni Mosi”
Çmimi E Performancës Kozeta Dhe Mister Elvis Me Këngën “yes Or No”
Çmimi I Internetit Edita Sopiani Me Këngën “me Mua Nuk Ka Lojë”
Orkestrimi Më I Mirë Gjergj Leka Për “një Puthje Si Në Ëndërr” Kënduar Nga Evis Mula
Teksti Më I Mirë Agim Doçi Për “një Puthje Si Në Ëndërr”
Çmimi Tendencë Për Gerta Hetës Me Këngën “kërkomë”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019