A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Milot (Etnon) - A Duhem  (Feat. Arday & Fajt)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/04/2017

2017-04-09T11:59:48

Featuring

Fajt

Featuring

Arday

Lyrics:

Arday

Lyrics:

Fajt

Lyrics:

Milot Hasangjekaj

Arrangement:

Bergin Demaj

Video Production:

Black Fish Entertainment


Arday:
Baby a duhem (3X)
Baby ti thujem edhe na dy ikim prej ktuhit
Baby a duhem

Miloti:
N'mesin e shoqev je je ma e mira (Je je ma e mira )
Eren ta ndi kur nalen dritat,i dhezim qirat
Trunin po ma hjek ti ti trunin po ma hjek
Zemren po ma djeg ti ti zemren po ma djeg
Trunin po ma hjek ti ti trunin po ma hjek
Zemren po ma djeg ti ti zemren po ma djeg
A duhem na nese jo ti pse pom kqyr,baby a duhem na
nese po ti boma me sy
Baby a po vjen me dal,vi mas teje une met mar
vi mas teje nese ti don,shkrujem n'telefon

Arday:
Baby a duhem (3X)
Baby ti thujem edhe na dy ikim prej ktuhit
Baby a duhem

Fajt:
Ti e din kush jom ,une e di kush je ti
du met bo per veti,tnjo shume mire em njeh shume mire,
cka po don aj tjetri,zingjirin dukat,oren BVULGARI ti
menen dy kat.
Ndiju rahat na e pina per nate,shishe havera dillerin en gat.
E ka tmadhe si Nicky,locka trunin ma iki,
per ty per ty per ty une vraj njeri si John Wicky(John Wicky,John Wicky)
Une vraj njeri si John Wicky
Thoba e saj e madhe e ka blloku krejt trafikin
Oj bjondin me syt e zi,ca thojn tjert nuk o tu ma ni
(Nuk o tu ma ni) jo jo jo nuk o tu ma ni

Arday:
Baby a duhem (3X)
Baby ti thujem edhe na dy ikim prej ktuhit
Baby a duhem (2X)
BABY A DUHEM...


Lyrics submited by  HipHop1Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019