A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Miloti - Fajin Ma La  (Feat. Florian Beqiri)


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  47

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/07/2017

2017-07-25T11:59:40

Featuring

Florian Beqiri

Music:

Genc Prelvukaj

Lyrics:

Imperialb

Lyrics:

Milot Hasangjekaj

Arrangement:

Bergin Demaj

Video Production:

Black Fish Entertainment
Reff2x: Floriani
Mo nuk jena na
Fajin mu ma la, ma la!
2x:
Mo nuk jena na
Fajin mu ma la, ma la!

Text1: Miloti
T'kom shkrujte, ti ma ke lon seen
T'kom thirr, je bo kishe s'pe nin!
N'album tem, ti je n'kopertine
Me fjale t'mira, jom munu me t'bind!
S'ma ke thon n'sy, ma ke lon pike
S'je afru, po ke vendos me ik!
Ca kom pas un, e ke pas ti
Ca kom thon un, s'ke besu ti!
Ti m'ke lon per rrena t'tjeterkujt
Jo jo, nuk e meritoj me vujte!
Ka ni kohe qe nuk jena pa hiq! e nuk jena ni hiq!
E hiq nuk kena shkrujt!

Reff2x: Floriani
Mo nuk jena na
Fajin mu ma la, ma la!
2x:
Mo nuk jena na
Fajin mu ma la, ma la!

Text2: Floriani
Ca po bon, ca po bon
Athu ajo ca po bon!
Mos o me tjeterkon
A nashta, nashta per mu menon!
Po du me dite krejt per to
Zemra hala e don!
Nuk po muj un pa to
Nuk po muj, spo muj!
Po du me dite krejt per to
Zemra hala e don!
Nuk po muj un pa to
Nuk po muj, spo muj!

Reff2x: Floriani
Mo nuk jena na
Fajin mu ma la, ma la!
2x:
Mo nuk jena na
Fajin mu ma la, ma la!


Lyrics submited by Sabajetie-Cards (1)

2018-05-13 23:29:08
Mo nuk jena na
Fajin mu ma la, ma la!

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019