A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Bigem - Gajle  (Feat. Gena)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/11/2017

2017-11-24T12:59:56

Featuring

Gena

Music:

Bergin Demaj

Music & Lyrics:

Milot Hasangjekaj

Lyrics:

Gena

Arrangement:

Edlir Begolli

Video Production:

Black Fish Entertainment


[BIGEM:]
Jo jo ti sje e jemja
Jo jo sdu tjera femra
Jo jo spo foli rrena
Hala tkom mrena bonu e jemja
N menen tone jom
une e di qe n mene tone jom
Edhe pse afer ti nuk je
Une menen veq te ti e kom
Sonte po du, po du met pas
Sa here kesh sa here fol sa here
Po du me dit sa her m’permen
Sa her menon, sa here...

[REF. GENA:]
Te du te dua ajo s'mjafton
Pse po me flet ne telefon
Ku je ku je zemer ku je
Gajle mos ke gajle mos ke

Gajle jo jo mos ki ti gajle
Gajle ti mos te kesh vetmi
Mbaje ti vetem vetem mbaje,
Mbaje, ti mbaje qat dashni

[BIGEM:]
Nese ti mendjen e ki deh
un rakin e kom ngushllim
Nese ti mendjen e ki pre
Ki me met ma I miri kujtim

Prej fillim kom dasht
Afer ty met pas, eee
Prej fillim ti mu
Nuk me len me dasht,eee
Po du met pas
Sa here kesh sa here fol sa here
Po du me dit sa her m’permen
Sa her menon, sa here...

[REF. x3 GENA:]
Te du te dua ajo s'mjafton
Sa her me flet ne telefon
Ku je ku je zemer ku je
Gajle mos ke gajle mos ke

Gajle jo jo mos ki ti gajle
Gajle ti mos te kesh vetmi
Mbaje ti vetem vetem mbaje,
Mbaje, ti mbaje qat dashni

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019