A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mimoza Mustafa - E Para E Haremit


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Terri Me Kafshon"

Song from the album:

"Sadist"


Ti je vetem nje mashkull
qe gjithe shpirtin e ka akull
ti je enderr,enderr e keqe
pas te ciles asgje s'mbetet
ti je vetem nje egoist
i dashuruar marezisht
ne veten tende
une te dua
por nuk mundem te duroj

Reff..Une nuk dua qe te jem
e para e haremit
qe te digjem si ne zjarr te ferrit
jo ore zoteri
jo nuk je sulltan
se kjo perandori
shum moti ka ra.

Edhe sa tituj ke
qe nuk di se qfar je
zemera yte a ka vend
apo duhet te pres ne rend
a banoj une ne ate pallat
ku dashurija eshte e that
ku ka arr lule plot
por pishina eshte me lot

Reff...Une nuk dua qe te jem
e para e haremit
qe te digjem si ne zjarr te ferrit
jo ore zoteri
jo nuk je sulltan
se kjo perandori shum moti ka ra.


Lyrics submited by trimi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019