Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Digju Bote Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Ku mbet dashurija jon
me thuaj ku shkoj
kaq shpejt per te u be von
une se kuptoj
ti me ike pa e dit
me le vetem
kur nuk e kam prit
tani sillem posht-lart
mbrenda ende ndjej
dashurin e zjarrt

Reff...Le te digjet tani kjo bote
pse s'jemi bashk
po jetoj me lot ne sy
per ne te dy
une asgje nuk kam pa ty
kam mbet e shkret
s'besoj qe eshte e vertet
s'do te jem e qet

Ende ne enderra te gjej
te ndjej nga pas
zerrin tende ende e ndjej
dhe prap me ty flas
por shpejt enderra pefundon
dhe prap zhduket ky iluzijon
perseri une mbes vet
sikur nje e mar
qe se din qka pret

Reff...Le te digjet tani kjo bote
pse s'jemi bashk
po jetoj me lote ne sy
per ne te dy
une asgje nuk kam pa ty
kam mbet e shkret
s'besoj qe eshte e vertet
s'do te jem e qet
s'do te jem e qet
s'do te jem e qet....


Ky tekst u dërgua nga trimi

Mimoza Mustafa - Digju Bote Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Digju Bote Pa Ty".
3. Video është e këngës "Digju Bote Pa Ty", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0