Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Borxhet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Une jam e humbur ne erresir
te pres si diellin te me ngroh
pas teje njoh veq vetmin

Jam si e lidhur me zingjir
drit me sjellin e une nuk shoh
ti borgj me ke dashurin.

Reff...Askush nuk ka shku nga kjo dynjo
borgjet pa i la
eja eja eja e mos me le ti
dashurin borgj me ke.

Ky tekst u dërgua nga trimi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 05/12/1998
Muzika: Florent Boshnjaku
Orkestrimi: Florent Boshnjaku


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0


Mimoza Mustafa - Borxhet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Borxhet".
3. Video është e këngës "Borxhet", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.