A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Mimoza Mustafa - Eja Me Beso


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/04/2008

2008-04-18T08:15:45

Mos shko ti tash me duhesh mua
sonte dua te perqafoj
nuk dua te mbes si yll i shuar
per ty e haruar
te lutem te mos jesh i huaj
dua qe qdo mengjes pran ty te kam
zjarr ti mos me lendo
duke shkuar larg e me larg
qe te kerkosh shpetim.

Reff...Ti me sjell arom
qe e dua shume
te teren ti ma pushto
ti ma sjell enderren
qe kur nuk u shua
eja me beso
pse me ndodh kjo mua
me trego
pse nuk je me mua
mos shko
eja me beso.


Ky tekst u dërgua nga trimi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019