Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Abra kadabra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Me kan then se shkrin qelik dhe
flet me zjarr e prush e flet me gurre
shkruan neper hi emrin tim dhe
godet token me germer asht e nje gurr
me fije te flokut tim
ben prush e tim
e flet me zjarr deri
ne agim.

Reff...Zemeren time nuk e mer
as nuk te kam me frik
nga magjija jote
zemeren time nuk e mer
as me njemij abra kadabra.

Me kan then se flet me hije
djeg pe lidh dhe flet me gurre
shkuran neper dhe emrin tim dhe
godet token me germer asht e nje gurre
me fije te flokut tim
ben prush e tim
e flet me zjarr deri
ne agim.

Reff....Zemeren time nuk e mere
as nuk te kam me frik nga magjija jote
zemeren time nuk e mere
as me njemij abraka dabra.


Ky tekst u dërgua nga trimi

Mimoza Mustafa - Abra kadabra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Abra kadabra".
3. Video është e këngës "Abra kadabra", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0