A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mimoza Mustafa - Buka


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Music & Arrangement:

Florent Boshnjaku

Lyrics:

Aida Baraku

Video Production:

Labia

Participating in

Zhurma Show 2008


Ne kater anet e botes kaa
ne kater anet e botes nuk u paa
si ti i lar
e i shperlar
e une veq moze ne patronar
ne kater sy po flasim ne
je per trofe
kryeveper jeee
qelsin e zemres sime keeee
shpirti imi jeeeeeeeeeeeee.

Reff:
Je sikur buka i mir i lir
je sikur buka me shije t'mir
ti je si buka i leht i nxeht
je sikur buka pa ty ska jet.
Je sikur buka i mir i lir
je sikur buka me shije t'mir
zihet melmesa kafshat e re
si buka si buka Jee.

Ne kater anet e botes kaa
ne kater anet e botes nuk u paa
televizior ne dhom kaaa
fustani i ri ne djers u laaaa
ne kater sy po flasim ne
per permendore
model ti jeeee
fjalen e rende me perdor se ke
shpirti imi jeeeeeeeeeeeee.

Reff:
Je sikur buka i mir i lir
je sikur buka me shije t'mir
ti je si buka i leht i nxeht
je sikur buka pa ty ska jet.
Je sikur buka i mir i lir
je sikur buka me shije t'mir
zihet melmesa kafshat e re
si buka si buka Jee.

si buka buka buka b-u-u-uka jee
si buka buka buka b-u-u-uka jeee
je je je je buka jee
je je je je buka jee

Reff:
Je sikur buka i mir i lir
je sikur buka me shije t'mir
ti je si buka i leht i nxeht
je sikur buka pa ty ska jet.
Je sikur buka i mir i lir
je sikur buka me shije t'mir
zihet melmesa kafshat e re
si buka si buka Jee.


Lyrics submited by  laureta
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019