A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Ëndrra dhe Shpresë

S'di Se C'jam

Se di se c"jame
Njeri a fryme
Trup apo ndjenje
A mos jame shpirt?
Te gjitha bashke
Apo as"gje?
Jame nje poeme
Mall edhe ndjenje
Nates e shkruar
Dites kenduar
Nje jete per ty......

- poem written by Mimoza Paskali


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  7

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019