Tema: Poezi Për Shoqerinë

Kujtimet

Dhe nga nje jete shume e veshtire
Mund te ruash kujtime te bukura
Mjafton qe shpirti yte t"jete i afte
Te kerkoj me t"denjat me t"cmuarat...
M.P
25/03/16

- poezi nga Mimoza Paskali


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5