A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Shoqerinë

Kujtimet

Dhe nga nje jete shume e veshtire
Mund te ruash kujtime te bukura
Mjafton qe shpirti yte t"jete i afte
Te kerkoj me t"denjat me t"cmuarat...
M.P
25/03/16

- poem written by Mimoza Paskali


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  5

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019