Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1901
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 36 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Mimoza Shkodra është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Mimoza Shkodra është një këngëtare kosovare e njohur për këngët "Ndarja", "Burrat nuk Jane Si Ti" dhe "Pare Pare". Në vitin 2002, Mimoza Shkodra publikon albumin "Te Dua". Në Dhjetor 2009, Mimoza Shkodra merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "E Ke Nje Vend". Në Dhjetor 2010, Mimoza Shkodra merr pjesë në Zhurma Show 2010 me këngën "Ndarja". Në vitin 2010, Mimoza Shkodra publikon albumin "Bojna Dasem". Më datë 25 Janar 2012, Mimoza...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-E fejuara e

Seldi Qalliut

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

67 🔥Live 2017 (2017)

Live (2013)

Bojna Dasem (2010)

Te Dua (2002)

S'me Pelqen

Dasme Madhe


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (18)

18
9
18
11
20
10
17
9
20
10
20
14
6
5
6
5
5
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Gresa Behluli

Albulena Ukaj

Xhoi Kallaverja

Aurora Ndoj

Elona Leka

Behare Shala

Drenusha Latifi

Jehona Sopi

Besa Morina

Adelina Thaçi

Tags: Mimoza Shkodra


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet