A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Mimoza Shkodra - Me Dy Duart


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/02/2013

2013-02-26T17:51:52

Këngë e albumit:

"S'me Pelqen"


Mos je bjerni mbrengat ju sonte
se kjo mbremje dot ju shkon kot
hyni nvalle mos u ndalni
me shum gaz deri ne lot

vallzo ti mos u ndal
vazhdo ti hap per hap
luani ju pa pushu
se ky gzim sdo te kthehet prap

Ref: me dy duart gjith me shupllaka
mos ta ndalin ket argetim
le ti mbushim ne zemrat tona
me dashuri e shum gezim(2x)

le ta mer vesh gjithkush le ta dije
ne jemi duke u knaq
skemi mbrenga as ni kthije
sdo ta ndalim ne me kaq

vallzo ti mos u ndal
vazhdo ti hap per hap
luani ju pa pushu
se ky gzim sdo te kthehet prap

Ref: me dy duart gjith me shupllaka
mos ta ndalin ket argetim
le ti mbushim ne zemrat tona
me dashuri e shum gezim(4x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019