A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Mimoza Shkodra - Ndarja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  363

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/10/2010

2010-10-20T00:00:00

Video Produksioni:

Entermedia

Këngë e albumit:

"Maturantet"

Këngë e albumit:

"Hite Te Reja"

Këngë e albumit:

"Bojna Dasem"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010
Uuuh..Yeah..hëë...

Mes nesh dimër
Që ftohë gjithqka, nga pak
Ndarjen unë e ti e kemi në prag
Jo që nuk kam..
Besë në mashkuj aspak, por..
Ti me veprat tua më jep shkak

Reff:
Nuk mjafton një unazë..
As një lule në jorgan,
Kur në mbrëmje, jo unë por ajo,
Të ka pranë
S`më duhet një unazë..
Sonte në gisht ta mbaj,
Kur e ndjej unë tek tii..
Aromën e saj

Mes nesh dimër..Që nuk të ngrin ty
Qdo njeri e sheh jetën..Me tjetër sy
Jo që nuk kam..
Besë ne mashkuj aspak
Por ti me veprat tua me jep shkak

Reff: 3x
Nuk mjafton një unazë..
As një lule në jorgan,
Kur në mbrëmje, jo unë por ajo,
Të ka pranë
S`më duhet një unazë..
Sonte në gisht ta mbaj,
Kur e ndjej unë tek tii..
Aromën e saj


Ky tekst u dërgua nga  Linn`a   Ghette   Antoneta   vivakosova   saramk
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019