Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra - Dy Pika Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

E ndryshove jeten time dhe vazhdove ti
Un' jetoja nje genjeshter dhe jetoja si nje mrekulli

Ah 2 pika dashuri kur mi jepje ti
Ah un kisha gjithcka kur te kish ty prane

REF 2x:
Sa e vdekshme duket jeta kur ske dashuri
Je semur e ndihesh vetem por nuk ke njeri
Syte shohin vetem mure erresire pa drite
Un' jetoj me gjysme jete tjetren e ke ti

Ne pasqyre e shikoj veten dhe shikoj tjeter njeri
Koha iken mbetem vetem mbetem vetem pa asnje motiv
Ah dy pika dashuri kur mi jepje ti
Ah un kisha gjithqka kur te kisha ty prane

REF 2x:
sa e vdekshme duket jeta kur ske dashuri
je semure e ndihesh vetem por nuk ke njeri
syte shohin vetem mure erresire pe drite
un jetoj me gjysme jete tjeteren e ke ti


Ky tekst u dërgua nga erisa

Mimoza Shkodra - Dy Pika Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Pika Dashuri".
3. Video është e këngës "Dy Pika Dashuri", por nuk këndohet nga Mimoza Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:


Komente 0