Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra - Mora Rrugen Per Tirane  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Live 2017"

Komente

Asnjë Koment

25/07/2017

2017-07-25T13:39:39+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mora Rrugen Per Tirane" kënduar nga Mimoza Shkodra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mimoza Shkodra i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet