Minus And Zero

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Minus And Zero është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 4 Gusht 2016, Minus And Zero publikojnë videoklipin "Ex"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

E$

Vers&Benz

Gimi Dhe Gazi

Motrat Gashi

Arizana Dhe Adea Zekaj

Era Dhe Elvira

Adea Dhe Andora Pepaj

Koela Dhe Eldi

Erlini Dhe Ervini

Etleva Dhe Era


Tags: Minus And Zero

Krijo Një Kartolinë