Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Mira Bregu - Dasma Malesori  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/09/2011

2011-09-28T13:41:16

Këngë e albumit:

"Sonte..."Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasma Malesori" kënduar nga Mira Bregu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mira Bregu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mira Bregu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet