Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Mira Bregu - Dy Pika Loti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/03/2013

2013-03-31T23:17:06

Këngë e albumit:

"Sonte..."Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dy Pika Loti" kënduar nga Mira Bregu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mc Blero. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Nuk ka rendesi,nuk eshte e thene se ca te thone
varet si e thone varet per ca e thone
nuk jane njesoj te gjithe kjo varet si qellon
besoj se me kupton e di mire se ku jeton
Shok me paranojen dicka te mundon
kerkon te drejten tende dhe lirine qe te mungon
me sy te vrazhed larta nga qelli kur shikon
kerkon nje shprese per veten bashke me lotin qe pikon
Sa per te thene domethene
gjerat qe nisim nga mbrapa mos ti leme
pikat mbi I do te vij nje dite qe do ti veme
Buza te dhemb kur goja thote fjalen nene

Dhe zemra ime jo nuk ngriu nga i ftohti
dite e nate vetem zoti e di
ndoshta me mbrojten dy pika loti
dhe fjale e embel qe me dhane shoket e mi
zemra ime jo nuk ngriu nga i ftohti
dite e nate vetem zoti e di
ndoshta me mbrojten dy pika loti
dhe fjale e embel qe me dhane shoket e mi

Dy pika lot para zotit i heshtur
me fal egoja ime nese ty te kam shkelur
por dola krahe tek shoket se me kane mbeshtetur
pa ata sdo isha ky qe jam
sdo kisha keto qe kam
endren e shoh me prane
por sdua qe ta prek vetem
muziken bashke gjetem
krijuam mure qe sishin edhe pse leket si kishim
donim qe idhujt te qendronin me prane
jo ca shikon ne ekran
kundra me boten ne
hooligan pa voten dhe
te keqmesuar me epoken sillma kohen prap
dhe do te bej mos te derdhen me lot
do kisha miq me shume edhe kundeshtar plotMë Shumë Këngë Nga Mira Bregu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet