Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Sa Here Ma Luan Syrin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sonte luhet vallja fillon kenge e pare
sonte luhet vallja fillon kenge e pare
don mem zen sevdaja me nje djale beqar
don mem zen sevdaja me nje djale beqar

Ref
Sa her ma luan syrin un bej marshalla
2.zemran e gacmuar pa koment e la

nise kengen nise lidhe me dy emra
2.se sonte dashnia i bashkoj dy zemra.


Ky tekst u dërgua nga Lani


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mira Janji
Publikimi: 18/11/2016


Mira Janji - Sa Here Ma Luan Syrin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Here Ma Luan Syrin".
3. Video është e këngës "Sa Here Ma Luan Syrin", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0