Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Te Ndjej Shume Prane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Sa here flas ti me degjon
vetem jam e syt i mbyll
te te kem pran

sa her lutem me ndihmo vec ti
e behesh zot e me ndihmo
te ndjej shume prane
te ndjej shume prane

ref.
Nje her te vetme
ti kthehu me thuaj nje fjale
kam nevoj per ty kam shume mall
lart ne qiell engjell ti me ndihmo

nje her te vetme te vije te thaje kto lote
do ta falja te gjithe kete bot vetem ti
vetem ti me mungon

Prek xhaketen tende gri
lotet mbyten syt e mi
te te kem pran

sa deshir te ishe prap me ty
te luaja ne krat e tu
te ndjej shume prane te ndjej shume prane


Ky tekst u dërgua nga Ina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mira Janji
Publikimi: 22/02/2013


Mira Janji - Te Ndjej Shume Prane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Ndjej Shume Prane".
3. Video është e këngës "Te Ndjej Shume Prane", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0