Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mira Konci - Te Dashures

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dashures".
3. Video është e këngës "Te Dashures", por nuk këndohet nga Mira Konci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mira Konci - Te Dashures  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

13/12/2013

2013-12-13T07:57:42+00:00Sonte në natë të errët të kujtoj
i trazoj une ëndrrat të këtij qyteti
të qytetit kulm a m'beson
unë i thërras n'argëtim

REF:
ënderr oh ënderr
dëshiren ti coja asaj
dhe thuaji më të dashurës
se unë një dite do të kthehem në atdhe

Ndonëse jam ndjere i vetmuar
n'atdhe kam deshirë për t'takuar
a m'beson a m'beson
Une të thërras n'argetim

REF 2X:
ënderr oh ënderr
dëshiren ti coja asaj
dhe thuaji më të dashurës
se unë një dite do të kthehem në atdhe

E dashur, Këtu jam i Vetmuar në qytet te huaj
larg prej teje, larg prej deshires
por zemrat t'bashkuar
pres më mall që t'kthehem në atdhe

REF 2X:
ënderr oh ënderr
dëshiren ti coja asaj
dhe thuaji më të dashurës
se unë një dite do të kthehem në atdhe


Më Shumë Këngë Nga Mira Konçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet